Album tradycyjny ma puste strony, na które można wklejać zdjęcia, wycinki z gazet i inne pamiątki w dowolnej kompozycji. Kolor stron można indywidualnie dopasować do albumu, do jego okładziny i okazji. Kolor papieru jest bardzo ważnym elementem w konfiguracji albumu tradycyjnego, kartonowego lub papierowych opakowań na płyty.

W naszej ofercie znajdą Państwo ponad 20 kolorów papierów o gramaturze 250 g/m2. Nasze papiery można podzielić na papiery matowe oraz metaliczne. Nasze karty to odpowiednie i całkowicie bezpieczne środowisko dla Twoich zdjęć. Kartki są gładkie i sztywne, bez widocznej gramatury, a kolor stron można wybrać z szerokiego wachlarza kolorystycznego jaki znajduje się w naszej ofercie.

W albumie tradycyjnym to na tych kartkach będą wklejane zdjęcia i dodawane podpisy. Kolory stron komponują się bardzo elegancko z dopasowanymi kolorami płócien, skór lub welurów. Ilość kart w bloku możemy dopasować, minimalna liczba kart w bloku to 20, a maksymalnie 120. Wszystkie bloki są w kolejnej fazie klejone przez introligatorki, dlatego możemy zaświadczyć, że są to trwałe i nierozerwalne albumy,które będą długo służyć przy normalnym użytkowaniu.

Matowe kolory stron:

07 – biały

12 – jasny brąz

13 – ciemny brąz

23 – różowy

52 – ecri

60 – wrzosowy

62 – seledynowy

74 – błękitny

78a granatowy

90 – czarny

92 – bordowy

93 – szary

Metaliczne kolory stron:

metalik biały

metalik ecri

metalik beżowy

metalik czerwony

metalik brąz

metalik bordo

metalik granatowy

metalik grafitowy

Kolory stron w albumie nie muszą być jednakowe. Na życzenie klienta możemy przygotować album z różnymi kolorami kartek, z kolorami kartek naprzemiennie lub pół na pół. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta. Tworzymy albumy od początku do końca, dlatego na specjalne życzenie klienta możemy wprowadzić różne zmiany i poprawki. Bardzo efektownie wygląda połączenie różnych elementów na okładce albumu, okładziny oraz koloru stron. Kolory stron można dopasować przykładowo do koloru okładziny oraz zdjęcia Akryl Foto umieszczonego na okładce albumu.

niebiesko brązowe strony w albumie

Karty w albumie tradycyjnym mogą być dodatkowo przełożone pergaminem zabezpieczającym zdjęcia. Nasze pergaminy posiadają gramaturę 40 g/m2 oraz delikatną ozdobną fakturę. Można dodać go w albumie, ale nie ma takiego wymogu. Pergamin zabezpiecza zdjęcia przed brudzeniem, niszczeniem oraz palcowaniem. Dlatego warto wybrać taką opcję w swoim albumie, aby zabezpieczyć zdjęcia na dalsze lata wspólnego wspominania.

Należy pamiętać, że w rzeczywistości kolor stron może się różnić od kolorów widzianych na monitorze komputera.