Jesteśmy polską firmą, która chce stworzyć miejsce, w którym znajdą Państwo w jednym miejscu dziecięce produkty. Naszym priorytetem jest umożliwienie Państwu miejsc do przechowywania rodzinnych wspomnień. Dzięki naszym produktom będą mogli Państwo upamiętnić wszystkie pierwsze razy Waszego dziecka: pierwszy uśmiech, pierwszy ząb, pierwszy krok, pierwszą zabawę, pierwsze słowo, pierwsze urodziny, Chrzest Święty, pierwszą wizytę w przedszkolu/szkole, Pierwszą Komunię Świętą oraz dużo więcej sytuacji wartych zapamiętania.

Nasze produkty są tworzone z największą dokładnością i starannością, są one wykonane z najwyższej klasy materiałów. Oferujemy Państwu obszerną ofertę albumów fotograficznych, tradycyjnych, ramek na zdjęcia, opakowań na nośniki danych oraz wszelkich akcesoriów do zdjęć. Mamy szeroki wybór produktów w różnych formatach, rozmiarach, kolorystyce i wzorach.

Albumy tworzone przez nas są różne różniste, klasyczne i nowatorskie, okazjonalne i uniwersalne, niedrogie i ekskluzywne. Niektóre nasze produkty mają możliwość personalizacji, poprzez dodanie napisu, grafiki lub umieszczeniu zdjęcia dziecka pod akrylem, tworząc przez to wyjątkową okładkę albumu. Posiadamy szeroką ofertę takich albumów, które mogą być oprawione różnym materiałem.

Będą one używane na przestrzeni lat, dlatego zdajemy sobie sprawę, że nasze produkty muszą charakteryzować się trwałością, estetyką i pojemnością, aby na przestrzeni lat karty mogły być cały czas wertowane, wygląd nie stracił swoich walorów oraz można było dodawać coraz to więcej zdjęć.

Zdajemy sobie sprawę, że nasze produkty będą pamiątkami dla rodziców i ich pociech, dziadków, gości i przyjaciół. Ważne wydarzenia w życiu dziecka należy upamiętniać, dzięki naszym produktom będą mogli Państwo stworzyć pamiątkę na całe życie. Sprawdzą się one również doskonale jako prezent dla członków rodziny, którzy to docenią taki prezent i będzie on miał dla nich wartość sentymentalną.

W ofercie mamy szeroką gamę produktów, cały czas się rozwijamy, chcemy sprostać Państwa oczekiwaniom. Ponad wszystko stawiamy na zadowolenia Naszych klientów, nawet tych najbardziej wymagających. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy kto odwiedzi naszą stronę internetową, znalazł coś dla siebie i z chęcią do nas wracał. A obserwując cały czas zmieniający się rynek staramy się dopasować do nowości i trendów oraz wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu,

która będzie sukcesywnie rozszerzana o nowe produkty.

 Gwarantujemy Państwu udane zakupy !