Ramka na zdjęcie dziecka jest to produkt, który umożliwia przechowywanie zdjęć w wyjątkowej oprawie. Fotografie są bardzo ważne w życiu każdego człowieka, ponieważ dzięki fotografii możemy zatrzymać najcenniejsze chwile, wspomnienia i niezapomniane emocje przez uwiecznienie ich na zdjęciu. Ramki na zdjęcie dziecka rozłożone w różnych miejscach w domu pozwolą, aby chwile i wspomnienia były stale z nami. Wystarczy spojrzenie na ramkę, aby przenieść się do przeszłości lub przypomnieć sobie chwile z osobą, której nie ma już z nami. Ramki na zdjęcia również chronią Nasze zdjęcia przed zniszczeniem i dodają im efektowności. Ramki na zdjęcie dziecka z personalizacją mogą być również świetnym pomysłem na prezent, pamiątkę, podziękowanie dla Gości lub życzenia. Mamy w ofercie różnego rodzaju ramki, są również takie z grafiką dziecięcą, szkolną, czy świąteczną. Taką ramkę można wysłać zamiast kartki ze świątecznymi życzeniami lub wręczyć dziadkom z okazji ich styczniowego święta.

Mamy w ofercie różne ramki na zdjęcie dziecka , są takie do postawienia, do powieszenia, z ozdobną grafiką, ramki passepartout lub galerie passepartout, w które możemy włożyć nawet kilka zdjęć. Ramki na zdjęcia mamy w różnych kolorach i wielkościach, które można indywidualnie pod siebie dopasować. Ramki do zdjęć mamy klasyczne prostokątne, jednak kształt okienka można wybrać z proponowanych. Ramki na zdjęcia dziecka można u nas spersonalizować przez dodanie na ramce napisu, tekstu lub cytatu.

Szukasz pomysłowego podziękowania dla Gości, a masz na imprezie fotografa, który byłby w stanie wywołać zdjęcia jeszcze przed zakończeniem przyjęcia? Może wybierzesz personalizowaną ramkę do zdjęć, a na koniec imprezy wręczysz Gościom ramkę z datą przyjęcia i Waszym wspólnym zdjęciem? Jest to super pomysł, żeby zaskoczyć Gości i zrobić coś oryginalnego.

Rozwiń opis

Zwiń opis

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Galeria ramka passepartout 21x30cm – różne układy i kolory

13,18 

Ramka passepartout o wymiarze zewnętrznym 21 x 30 cm. Kolor ramki, wymiary i układ okienek można wybrać poniżej.

Galeria ramka passepartout 24x30cm – różne układy i kolory

16,28 

Ramka passepartout o wymiarze zewnętrznym 24 x 30 cm. Kolor ramki, wymiary i układ okienek można wybrać poniżej.

Ramka na zdjęcie dziecka (10 SZTUK W OPAKOWANIU)

Od: 28,39 

Ramka na zdjęcia dziecka z nadrukowanym wzorem do postawienia z podpórką. Do ramki kartonowej można wsunąć dowolne zdjęcie w wybranym formacie. Do wyboru są uniwersalne i tematyczne wzory. Jest możliwość dodania własnego napisu na ramce. Jest to piękny pomysł na prezent lub pamiątkę.

Ramka passe partout do zdjęć

Od: 9,62 

Ramka passepartout. Kolor ramki, wymiary i układ okienek można wybrać poniżej.

Ramka passepartout z lamówką

Od: 3,20 

Ramka passepartout z lamówką. Kolor ramki, wymiary i układ okienek można wybrać poniżej.

Ramka passepartout z podpórką

Od: 2,32 

Ramka passepartout stojąca z podpórką kartonową w pionie lub poziomie. Kolor ramki, wymiary i układ okna można wybrać poniżej.

Ramki passepartout 18x24cm

9,80 

Ramka passepartout o wymiarze zewnętrznym 18 x 24 cm. Kolor ramki, wymiary i układ okienek można wybrać poniżej.