Każdy z nas lubi prezenty i gadżety, każdego rodzaju, takie związane z okazjami prywatnymi oraz te otrzymywane bez przyczyny. Tutaj znajdziecie różnego rodzaju gadżety, pomysły na prezent i podziękowania dla Gości. Staramy się stworzyć dużo oryginalnych i zaskakujących prezentów lub podziękowań. Przy pomocy takich małych gadżetów wywołasz uśmiech na twarzy obdarowanych. Oferujemy produkty na różne okazje od narodzin dziecka, po Dzień Babci, czy Dzień Dziadka oraz produkty dla każdego. Podziękowania dla Gości również znajdziecie u nas, oferujemy magnesy ze zdjęciem, napisem, podziękowaniem lub breloczki z imieniem. Drobne lub ekskluzywne prezenty, czy gadżety są nieodłącznym elementem życia codziennego i zawodowego.

Zastanawiasz się jak zapytać siostrę, brata, kuzynkę, kuzyna, … czy zostaną rodzicami chrzestnymi Waszego dziecka? A może chcesz zaskoczyć rodziców mówiąc im, że zostaną dziadkami? Albo mężowi chcesz powiedzieć, że zostanie tatą? Również Ci w tym pomożemy! Nasze drewniane puzzle w kształcie serca z napisem w eleganckim woreczku, na pewno wywołają uśmiech na twarzy, radość i podekscytowanie.

W naszym sklepie znajdziecie również gadżety dla każdego. Mamy puzzle lub kubek z Twoim zdjęciem, które są świetnym gadżetem. Kubek ze zdjęciem sprawdzi się w każdej sytuacji lub picie z takiego kubka przeniesie Was w świat wspomnień, które są na kubku. Puzzle ze zdjęciem sprawią dużo frajdy podczas ich układania. Wyjątkowym prezentem może być również metryczka, na której umieszczone zostaną szczegóły z dnia narodzin dziecka. Jest to personalizowany prezent dla rodziców.

Cały czas uzupełniamy nasz asortyment o nowe produkty, cały czas tworzymy i wymyślamy coś nowego. Jesteśmy elastyczni i otwarci na Wasze propozycje, bardzo chętnie postaramy się spełnić Twój pomysł i wykonamy dla Ciebie coś nowego, oryginalnego i zaskakującego.

Rozwiń opis

Zwiń opis

Wyświetlanie jednego wyniku

Toaletka dla dziewczynki

Od: 151,91 

Każda Młoda Dama marzy o własnej toaletce, w której będzie trzymać swoje skarby. Szkatułka z szufladkami to idealny pomysł na prezent dla eleganckiej dziewczynki. W toaletce jest miejsce na wszystkie kobiece świecidełka takie jak pierścionki, kolczyki i naszyjniki. Pomocne w szykowaniu się będzie umieszczone w toaletce lusterko, dzięki czemu Młoda Dama skontroluje swój wygląd przed wyjściem z domu. Toaletka jest dodatkowo ozdobiona fantastycznym nadrukiem na wieczku. Z uwagi na swoją wyjątkową urodę i funkcjonalność, sosnową komódkę z 3 szufladkami i lustrem można podarować osobie bliskiej sercu - najlepiej tej, która ceni drewniane akcenty we wnętrzu.

Wymiary: długość: 20,0 cm, szerokość: 15,0 cm, wysokość: 12,5 cm.