Każdy z nas lubi prezenty i gadżety, każdego rodzaju, takie związane z okazjami prywatnymi oraz te otrzymywane bez przyczyny. Tutaj znajdziecie różnego rodzaju gadżety, pomysły na prezent i podziękowania dla Gości. Staramy się stworzyć dużo oryginalnych i zaskakujących prezentów lub podziękowań. Przy pomocy takich małych gadżetów wywołasz uśmiech na twarzy obdarowanych. Oferujemy produkty na różne okazje od narodzin dziecka, po Dzień Babci, czy Dzień Dziadka oraz produkty dla każdego. Podziękowania dla Gości również znajdziecie u nas, oferujemy magnesy ze zdjęciem, napisem, podziękowaniem lub breloczki z imieniem. Drobne lub ekskluzywne prezenty, czy gadżety są nieodłącznym elementem życia codziennego i zawodowego.

Zastanawiasz się jak zapytać siostrę, brata, kuzynkę, kuzyna, … czy zostaną rodzicami chrzestnymi Waszego dziecka? A może chcesz zaskoczyć rodziców mówiąc im, że zostaną dziadkami? Albo mężowi chcesz powiedzieć, że zostanie tatą? Również Ci w tym pomożemy! Nasze drewniane puzzle w kształcie serca z napisem w eleganckim woreczku, na pewno wywołają uśmiech na twarzy, radość i podekscytowanie.

W naszym sklepie znajdziecie również gadżety dla każdego. Mamy puzzle lub kubek z Twoim zdjęciem, które są świetnym gadżetem. Kubek ze zdjęciem sprawdzi się w każdej sytuacji lub picie z takiego kubka przeniesie Was w świat wspomnień, które są na kubku. Puzzle ze zdjęciem sprawią dużo frajdy podczas ich układania. Wyjątkowym prezentem może być również metryczka, na której umieszczone zostaną szczegóły z dnia narodzin dziecka. Jest to personalizowany prezent dla rodziców.

Cały czas uzupełniamy nasz asortyment o nowe produkty, cały czas tworzymy i wymyślamy coś nowego. Jesteśmy elastyczni i otwarci na Wasze propozycje, bardzo chętnie postaramy się spełnić Twój pomysł i wykonamy dla Ciebie coś nowego, oryginalnego i zaskakującego.

Rozwiń opis

Zwiń opis

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Upominki dla uczniów na zakończenie roku szkolnego

35,18 

Upominki dla uczniów na zakończenie roku szkolnego nie muszą być nudne. Czasem, zamiast książki, warto wybrać coś bardziej oryginalnego – coś, co będzie cieszyć oko dzieci nawet przez wiele lat. Szukasz interesujących pomysłów na tę okazję? Idealnym rozwiązaniem będzie drewniana sowa.

Drewniana sowa, jako pamiątka ukończenia szkoły to produkt, który możemy dowolnie spersonalizować, poprzez dodanie grawerunku i życzeń od nauczyciela. Sowa ma wysokość 13 cm, ale na specjalne życzenie możemy zrobić większą.

Przy zamówieniu powyżej 15 sztuk cena za jedną mniejsza o połowę.

Uwaga! Przy składaniu zamówienia zwróć uwagę, czy nie ma błędów.