Szukasz praktycznego rozwiązania do przechowywania zdjęć? Chcesz, żeby Twoje zdjęcia były uszeregowane i posprzątane? Potrzebny Ci album do zdjęć, który będzie służył latami? A może szukać prezentu dla dziecka, prezentu na Komunie? Klasyczny album na zdjęcia znajdziesz u nas i dostosujesz go do siebie. Jest to produkt uniwersalny i bardzo popularny, ponieważ wypełnienie albumu zdjęciami to proces szybki, łatwy i przyjemny.

Kieszeniowy album do zdjęć to album, w którym zdjęcia wsuwa się pod przezroczystą folię. Zdjęcia można również opisać, co umożliwiają karteczki MEMO dołączone do albumu. Folia, pod którą wsuwamy zdjęcia, zabezpiecza je przed zniszczeniem, palcowaniem i blaknięciem. Album kieszeniowy jest szyty, dlatego możemy zagwarantować, że jest to trwały produkt. Ilość zdjęć na stronę albumu zależy od formatu zdjęć jakie mamy. Mamy albumy dostosowane do zdjęć 10×15, 13×18 oraz 15×21. Rozmiar albumu i ilość zdjęć jakie będziemy mogli do niego włożyć jest do wyboru, od 36 do 360 zdjęć w albumie. Jeżeli interesowałby Państwa album na ilość zdjęć, której nie ma w naszej ofercie, wystarczy napisać do nas maila, a my stworzymy taki album dla Państwa. Album kieszeniowy może być w różnych okładkach do wyboru, skórzanej, płóciennej, welurowej lub drukowanej. Produkt tworzony jest ręcznie przez profesjonalistów w swoim fachu, więc dopasowany jest pod indywidualne zamówienie.

Album kieszeniowy sprawdzi się idealnie jako album na zdjęcia dziecka, prezent na Chrzest, czy Komunię lub jako upamiętnienie chwil dziecka ze szkoły/przedszkola. W takim albumie łatwo włożymy zdjęcia i łatwo je również opiszemy, dopiszemy daty, itp. A po latach mając go w rękach będzie można z łatwością przypomnieć sobie z przeszłości.

Rozwiń opis

Zwiń opis

Wyświetlanie 1–12 z 108 wyników