Album tradycyjny to album na zdjęcia wklejane. Do albumu można wklejać zdjęcia różnej wielkości i w różnym formacie. Album na zdjęcia dedykowany jest dla osób, które preferują klasyczną formę wklejania zdjęć w albumy. Taka forma przechowywania zdjęć pomoże w łatwym porządkowaniu, segregowaniu i magazynowaniu domowych fotografii. Karty albumu tradycyjnego zyskują indywidualnego charakteru, kiedy są tworzone z pasją i sercem. Album tradycyjny sprawdzi się idealnie jako prezent, pamiątka lub podziękowanie. Jest to prezent unikalny i wyjątkowy, a co najważniejsze będzie służył przez lata i sprawiał oglądającym wiele radości. Dobrze mieć udokumentowane pierwsze chwile z życia dziecka, ważne uroczystości kościelne i szkolne, a nawet spotkania w gronie rodziny.

Mamy szeroki wybór możliwości personalizacji albumu tradycyjnego. Album na zdjęcia dziecka możemy dostosować pod siebie wybierając następujące atrybuty: format, obicie, rodzaj okładki, kolor i ilość stron oraz opcję kart przełożonych pergaminem. Do wyboru mamy albumy tradycyjne w skórze, płótnie lub welurze, w okładce drukowanej, wyciskanej lub z niesamowitym zdjęciem pod akrylem na okładce. Na okładce albumu można również wygrawerować dowolny napis lub grafikę. Karty domyślnie przekładamy pergaminem, ponieważ chroni on przed brudzeniem i palcowaniem fotografii, jednak jest to tylko opcja do wyboru. Minimalna liczba stron w albumie to 20, a maksymalna 120. Nasze albumy na zdjęcia wklejane tworzone są z pasją, mamy ogromne doświadczenie w branży, a wykorzystując produkty najwyższej jakości możemy zapewnić, że nasze albumy będą Państwu służyły latami.

Albumy na zdjęcia dziecka jest to świetny pomysł na przechowywanie ważnych wspomnień najmłodszych. Mamy również albumy na zdjęcia na Chrzest Św. lub Komunię Św. W takim albumie zdjęcia wklejamy według własnego upodobania, możemy również dodać do nich opisy, teksty lub grafikę. Jest to idealny pomysł na stworzenie albumu, który upamiętni wszystkie pierwsze razy Waszego malucha. Album tradycyjny można również wręczyć najbliższym jako prezent dla dziadków, czy rodziców chrzestnych. Może to być nawet prezent dla rodziców z okazji roczku, czy Chrztu Świętego, by mięli gdzie przechowywać najważniejsze chwile z życia dziecka.

Rozwiń opis

Zwiń opis

Wyświetlanie 1–12 z 109 wyników

Album do wklejania zdjęć – AkrylFoto „F”

Od: 578,68 

Album do wklejania zdjęć z wyjątkową okładką, na której będzie znajdować się Państwa ulubione zdjęcie, a na dole można dodać pamiątkowy grawerunek. Proponowany album, to album tradycyjny do którego zdjęcia można wklejać w dowolnej kompozycji. Sprawdzi się on idealnie jako prezent lub pamiątka rodzinna. Można go indywidualnie spersonalizować i stworzyć według własnego pomysłu. A na pewno będzie latami przywoływał wspomnienia z wakacji, urodzin, czy nawet ze szkolnej ławki.

Album dziecka ze zdjęciem na okładce

Od: 578,68 

Album tradycyjny do wklejania zdjęć, wykonany ze skóry galanteryjnej. Zdjęcie zajmuje większą cześć okładki twardej z wklejonym pod szkło akrylowe na przodzie z Państwa zdjęciem. Wybierając taką formę prezentacji zdjęcia, nadajemy mu dodatkowe efekty: nasycenie barw, głębi oraz połysku, jak również większą ostrość. Na zdjęciu lub okładce istnieje możliwość umieszczenia dowolnego napisu, który należy wpisać w dodatkowych opcjach.

Album fotograficzny Palisander L w skórze

Od: 159,55 

Album fotograficzny to miejsce do przechowywania najważniejszych i najpiękniejszych wspomnień. Album na zdjęcia Palisander jest to album tradycyjny, który ma w okładce wkomponowany egzotyczny kawałek drewna. Album można w pełni spersonalizować od wyboru rozmiaru albumu, koloru stron oraz ustalenia grawerunku na drewnie.

Album komunijny ze wzorem grawerowanym

Od: 127,92 

Album komunijny do wklejania zdjęć stworzony został z myślą o Komunii Świętej. Okładka wykonana ze skóry, płótna lub weluru, ma grzbiet prosty i posiada możliwość personalizacji okładki, przez dodanie własnego tekstu, który również zostanie wygrawerowany. Jest to idealny pomysł na prezent lub jako pamiątka tej wyjątkowej chwili.

Album na zdjecia w skórze

349,00 

Dla wyjątkowych wspomnień warto znaleźć odpowiednią oprawę. Tradycyjny album na zdjęcia wykonany ze skóry galanteryjnej, pozwoli zachować najważniejsze chwile z życia dzieci całej rodziny. Trwałość, solidność i precyzja wykonania sprawiają, że będzie on mógł przechodzić z rąk do rąk przez wiele lat. A to tylko kilka z wielu jego zalet.

Album na zdjęcia wklejane

349,00 

Tradycyjny album na zdjęcia wklejane jest wykonany ze skóry galanteryjnej. Na okładce albumu znajduje się szkło, pod które specjalną metodą jest umieszczone Państwa zdjęcie. Taka forma prezentacji zdjęcia sprawia, że barwy są bardziej intensywne, a obraz zyskuje na głębi i ostrości. Na okładce tego albumu na zdjęcia można umieścić wybrany napis grawerowany na okładce, który sprawia, że albumy na zdjęcia wklejane zyskują dodatkowych elementów personalizacji produktu.