Album tradycyjny to album na zdjęcia wklejane. Do albumu można wklejać zdjęcia różnej wielkości i w różnym formacie. Album na zdjęcia dedykowany jest dla osób, które preferują klasyczną formę wklejania zdjęć w albumy. Taka forma przechowywania zdjęć pomoże w łatwym porządkowaniu, segregowaniu i magazynowaniu domowych fotografii. Karty albumu tradycyjnego zyskują indywidualnego charakteru, kiedy są tworzone z pasją i sercem. Album tradycyjny sprawdzi się idealnie jako prezent, pamiątka lub podziękowanie. Jest to prezent unikalny i wyjątkowy, a co najważniejsze będzie służył przez lata i sprawiał oglądającym wiele radości. Dobrze mieć udokumentowane pierwsze chwile z życia dziecka, ważne uroczystości kościelne i szkolne, a nawet spotkania w gronie rodziny.

Mamy szeroki wybór możliwości personalizacji albumu tradycyjnego. Album na zdjęcia dziecka możemy dostosować pod siebie wybierając następujące atrybuty: format, obicie, rodzaj okładki, kolor i ilość stron oraz opcję kart przełożonych pergaminem. Do wyboru mamy albumy tradycyjne w skórze, płótnie lub welurze, w okładce drukowanej, wyciskanej lub z niesamowitym zdjęciem pod akrylem na okładce. Na okładce albumu można również wygrawerować dowolny napis lub grafikę. Karty domyślnie przekładamy pergaminem, ponieważ chroni on przed brudzeniem i palcowaniem fotografii, jednak jest to tylko opcja do wyboru. Minimalna liczba stron w albumie to 20, a maksymalna 120. Nasze albumy na zdjęcia wklejane tworzone są z pasją, mamy ogromne doświadczenie w branży, a wykorzystując produkty najwyższej jakości możemy zapewnić, że nasze albumy będą Państwu służyły latami.

Albumy na zdjęcia dziecka jest to świetny pomysł na przechowywanie ważnych wspomnień najmłodszych. Mamy również albumy na zdjęcia na Chrzest Św. lub Komunię Św. W takim albumie zdjęcia wklejamy według własnego upodobania, możemy również dodać do nich opisy, teksty lub grafikę. Jest to idealny pomysł na stworzenie albumu, który upamiętni wszystkie pierwsze razy Waszego malucha. Album tradycyjny można również wręczyć najbliższym jako prezent dla dziadków, czy rodziców chrzestnych. Może to być nawet prezent dla rodziców z okazji roczku, czy Chrztu Świętego, by mięli gdzie przechowywać najważniejsze chwile z życia dziecka.

Rozwiń opis

Zwiń opis

Wyświetlanie 1–12 z 88 wyników