Szukasz albumu z niepowtarzalną i designerską okładką? To dobrze trafiłeś! Znajdziesz tutaj albumy tradycyjne i albumy kieszeniowe w okładce skórzanej z wytłoczonym wzorem. Okładka skórzana, czyli łatwa w utrzymaniu, ponieważ skóra jest wytrzymała i nieprzemakalna. Album z wypukłym motywem można dostosować do siebie przez wybór jednego koloru z ponad 30 do wyboru okładki. Mamy wiele wzorów wytłaczanych do wyboru i cały czas rozbudowujemy ofertę.

Wzory wypukłe zachwycają precyzją wykonania i pomysłowością. Taki dodatek na okładce sprawia, że oglądający mają wrażenie, że na okładce jest coś w rodzaju płaskorzeźby. Wybrany element nie jest naklejany na okładkę tylko jest elementem wypukłym w okładce i pokryty jest razem z nią materiałem skórzanym. Oferujemy wzory wypukłe dziecięce, chrzcielne i komunijne. Taką okładkę można dodatkowo wzbogacić grawerowanym napisem na okładce, który spersonalizuje produkt.

Album z wypukłym motywem sprawdzi się idealnie jako prezent lub pamiątka. Zaskoczy każdego swoją fantazyjną okładką. Można dodatkowo spersonalizować okładkę albumu i wywołać uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Album z motywem wypukłym sprawdzi się idealnie jako prezent na Chrzest, prezent na roczek, prezent na Komunię lub po prostu jako prezent dla rodziców, dziadków, dziecka. Fantazyjny wzór na okładce z pewnością spodoba się każdemu dzieciaszkowi.

Rozwiń opis

Zwiń opis

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Album kieszeniowy szyty z wypukłym motywem

Od: 106,60 

Album kieszeniowy szyty, dziecięcy z wypukłym motywem. Okładka twarda, wykonana ze skóry galanteryjnej. Możliwość personalizacji albumu poprzez wybór kolorów, motywu oraz graweru. Oferujemy również opcję nadrukowania na pierwszej kartce własnej strony opisowej. Zdjęcia wsuwamy pod przezroczystą folię i możemy je również opisać przy pomocy karteczki "MEMO".

Albumy komunijne

Od: 578,68 

Komunia Święta to wyjątkowa uroczystość w życiu dziecka, a dobrze mieć miejsce w którym można przechowywać zdjęcia z tej uroczystości. Proponujemy Państwu albumy komunijne z wyjątkową skórzaną okładką, w której znajdują się wypukłe motywy komunijne. Jest to album tradycyjny z gładkimi kartkami, które mogą być oddzielone pergaminem, w celu zabezpieczenia zdjęć.