Szukasz nowoczesnego albumu na wyjątkową okazję? Albumu tradycyjnego z designerską okładką? Eleganckiego miejsca, w którym będziesz mógł trzymać i przechowywać wszystkie wspomnienia? Proponujemy, więc album na zdjęcia z okładką AkrylFoto do wyboru. Jest to okładka, w której Państwa zdjęcie zostaje umieszczone pod akrylem, dzięki czemu zdjęcie wygląda oryginalnie i elegancko. Taka okładka zachwyci każdego swoją fantazją. Zdjęcie pod akrylem zyskuje efekt trójwymiarowości, nasycenie kolorów i kontrasty. Album na zdjęcia z fantazyjną okładką sprawdzi się idealnie jako prezent dla dziecka, prezent na Chrzest, Komunię lub inną uroczystość w życiu dziecka. Album na zdjęcia to również miejsce do przechowywania najważniejszych chwil w życiu rodziców i dziecka, od zdjęcia USG, po zdjęcia z Chrztu, roczku, itp.

Album na zdjęcia wykonywany jest w manufakturze w Środzie Wielkopolskiej z najwyższej jakości materiałów. Zdjęcie pod akrylem wbudowane jest w okładkę w różnych kształtach. Oferujemy cztery kształty do wyboru, które wbudowane są w okładkę. Akryl ze zdjęciem dopasowujemy do różnych formatów oferowanych przez nas albumów. Okładka może być wykonana w skórze galanteryjnej, płótnie lub welurze. Jest również możliwość dodatkowej personalizacji albumu, poprzez dodanie napisu grawerowanego. Ilość i kolor stron również można dopasować do siebie. Im więcej stron, tym więcej zdjęć będzie można do niego wkleić. Karty albumu można przełożyć dodatkowo pergaminem w celu zabezpieczenia zdjęć przed brudem i palcowaniem. Na każdym etapie tworzenia albumu przykładamy wielką wagę do szczegółów i dbamy o to, aby Państwo po otrzymaniu naszego produktu byli zaskoczeni z efektu i zadowoleni z jakości.

To nie jest album masowej produkcji, jest to produkt zdecydowanie indywidualny wykonywany na specjalne zamówienie. Zdjęcie na okładce doda albumowi dodatkowego uroku i wyjątkowości. Jest to niebanalny album tradycyjny, który będzie służył Państwu latami.

Rozwiń opis

Zwiń opis

Wyświetlanie 1–12 z 14 wyników