Szukasz nowoczesnego albumu na wyjątkową okazję? Albumu tradycyjnego z designerską okładką? Eleganckiego miejsca, w którym będziesz mógł trzymać i przechowywać wszystkie wspomnienia? Proponujemy, więc album na zdjęcia z okładką AkrylFoto do wyboru. Jest to okładka, w której Państwa zdjęcie zostaje umieszczone pod akrylem, dzięki czemu zdjęcie wygląda oryginalnie i elegancko. Taka okładka zachwyci każdego swoją fantazją. Zdjęcie pod akrylem zyskuje efekt trójwymiarowości, nasycenie kolorów i kontrasty. Album na zdjęcia z fantazyjną okładką sprawdzi się idealnie jako prezent dla dziecka, prezent na Chrzest, Komunię lub inną uroczystość w życiu dziecka. Album na zdjęcia to również miejsce do przechowywania najważniejszych chwil w życiu rodziców i dziecka, od zdjęcia USG, po zdjęcia z Chrztu, roczku, itp.

Album na zdjęcia wykonywany jest w manufakturze w Środzie Wielkopolskiej z najwyższej jakości materiałów. Zdjęcie pod akrylem wbudowane jest w okładkę w różnych kształtach. Oferujemy cztery kształty do wyboru, które wbudowane są w okładkę. Akryl ze zdjęciem dopasowujemy do różnych formatów oferowanych przez nas albumów. Okładka może być wykonana w skórze galanteryjnej, płótnie lub welurze. Jest również możliwość dodatkowej personalizacji albumu, poprzez dodanie napisu grawerowanego. Ilość i kolor stron również można dopasować do siebie. Im więcej stron, tym więcej zdjęć będzie można do niego wkleić. Karty albumu można przełożyć dodatkowo pergaminem w celu zabezpieczenia zdjęć przed brudem i palcowaniem. Na każdym etapie tworzenia albumu przykładamy wielką wagę do szczegółów i dbamy o to, aby Państwo po otrzymaniu naszego produktu byli zaskoczeni z efektu i zadowoleni z jakości.

To nie jest album masowej produkcji, jest to produkt zdecydowanie indywidualny wykonywany na specjalne zamówienie. Zdjęcie na okładce doda albumowi dodatkowego uroku i wyjątkowości. Jest to niebanalny album tradycyjny, który będzie służył Państwu latami.

Rozwiń opis

Zwiń opis

Wyświetlanie 1–12 z 14 wyników

Album do wklejania zdjęć – AkrylFoto „F”

Od: 578,68 

Album do wklejania zdjęć z wyjątkową okładką, na której będzie znajdować się Państwa ulubione zdjęcie, a na dole można dodać pamiątkowy grawerunek. Proponowany album, to album tradycyjny do którego zdjęcia można wklejać w dowolnej kompozycji. Sprawdzi się on idealnie jako prezent lub pamiątka rodzinna. Można go indywidualnie spersonalizować i stworzyć według własnego pomysłu. A na pewno będzie latami przywoływał wspomnienia z wakacji, urodzin, czy nawet ze szkolnej ławki.

Album dziecka ze zdjęciem na okładce

Od: 578,68 

Album tradycyjny do wklejania zdjęć, wykonany ze skóry galanteryjnej. Zdjęcie zajmuje większą cześć okładki twardej z wklejonym pod szkło akrylowe na przodzie z Państwa zdjęciem. Wybierając taką formę prezentacji zdjęcia, nadajemy mu dodatkowe efekty: nasycenie barw, głębi oraz połysku, jak również większą ostrość. Na zdjęciu lub okładce istnieje możliwość umieszczenia dowolnego napisu, który należy wpisać w dodatkowych opcjach.

Album na zdjęcia dla dziecka AkrylFoto „D” – oprawa materiałowa

Od: 578,68 

Album tradycyjny do wklejania zdjęć, wykonany z okładziny introligatorskiej (płótno, welur, okładziny). Przód albumu to okładka twarda z Twoim zdjęciem pod szkłem akrylowym. Dzięki takiej prezentacji zdjęcia najemy fotografii większą ostrość i nasycenie barw, głębi, jak również połysku. Format zdjęcia jest uzależniony od wybranego rozmiaru albumu. Pod akrylem możemy umieścić jedno lub dwa zdjęcia. Możemy również na albumie lub zdjęciu dodać dowolny napis.

Album na zdjecia w skórze

349,00 

Dla wyjątkowych wspomnień warto znaleźć odpowiednią oprawę. Tradycyjny album na zdjęcia wykonany ze skóry galanteryjnej, pozwoli zachować najważniejsze chwile z życia dzieci całej rodziny. Trwałość, solidność i precyzja wykonania sprawiają, że będzie on mógł przechodzić z rąk do rąk przez wiele lat. A to tylko kilka z wielu jego zalet.

Album na zdjęcia wklejane

349,00 

Tradycyjny album na zdjęcia wklejane jest wykonany ze skóry galanteryjnej. Na okładce albumu znajduje się szkło, pod które specjalną metodą jest umieszczone Państwa zdjęcie. Taka forma prezentacji zdjęcia sprawia, że barwy są bardziej intensywne, a obraz zyskuje na głębi i ostrości. Na okładce tego albumu na zdjęcia można umieścić wybrany napis grawerowany na okładce, który sprawia, że albumy na zdjęcia wklejane zyskują dodatkowych elementów personalizacji produktu.

Album na zdjęcia wklejane w nowoczesnym wydaniu

Od: 215,54 
Nasz album na zdjęcia to tradycyjna wersja albumu do wklejania zdjęć, który dzięki akrylowej okładce zyskał nowoczesnego stylu. Fotografia z

Album tradycyjny w okładce ze zdjęciem pod akrylem AkrylFoto „A” – oprawa materiałowa

Od: 578,68 

Album tradycyjny do wklejania zdjęć, wykonany z okładziny introligatorskiej – płótno, welur, okładziny.  W okładce twardej wklejone pod szkło akrylowe Państwa zdjęcie, które zajmuje większość okładki. Ten model prezentacji nadaje zdjęciom dodatkowe efekty: większą ostrość, nasycenie barw, głębi, oraz połysku. Dodatkową opcją jest umieszczenie na zdjęciu dowolnego napisu, który należy umieścić w dodatkowych opcjach.

Album tradycyjny w okładce ze zdjęciem pod akrylem AkrylFoto „A” – oprawa skóra

Od: 578,68 

Album tradycyjny do wklejania zdjęć, wykonany ze skóry galanteryjnej.  W okładce twardej wklejone pod szkło akrylowe Państwa zdjęcie, które zajmuje większość okładki. Ten model prezentacji nadaje zdjęciom dodatkowe efekty: większą ostrość, nasycenie barw, głębi, oraz połysku. Dodatkową opcją jest umieszczenie na zdjęciu dowolnego napisu, który należy umieścić w dodatkowych opcjach.

Album tradycyjny w okładce ze zdjęciem pod akrylem AkrylFoto „B” – oprawa materiałowa

Od: 578,68 

Album tradycyjny do wklejania zdjęć, wykonany z okładziny introligatorskiej – płótno, welur, okładziny.  W okładce twardej wklejone pod szkło akrylowe Państwa zdjęcie, które zajmuje większą część okładki. Ten model prezentacji nadaje zdjęciom dodatkowe efekty: większą ostrość, nasycenie barw, głębi, oraz połysku. Dodatkową opcją jest umieszczenie na zdjęciu dowolnego napisu, który należy umieścić w dodatkowych opcjach.

Album tradycyjny w okładce ze zdjęciem pod akrylem AkrylFoto „B” – oprawa skóra

Od: 578,68 

Album tradycyjny do wklejania zdjęć, wykonany ze skóry galanteryjnej.  W okładce twardej wklejone pod szkło akrylowe Państwa zdjęcie, które zajmuje większą część okładki. Ten model prezentacji nadaje zdjęciom dodatkowe efekty: większą ostrość, nasycenie barw, głębi, oraz połysku. Dodatkową opcją jest umieszczenie na zdjęciu dowolnego napisu, który należy umieścić w dodatkowych opcjach.

Album tradycyjny w okładce ze zdjęciem pod akrylem AkrylFoto „C” – oprawa skóra

Od: 578,68 

Album tradycyjny do wklejania zdjęć, wykonany ze skóry galanteryjnej. Zdjęcie zajmuje większą cześć okładki twardej z wklejonym pod szkło akrylowe na przodzie z Państwa zdjęciem. Wybierając taką formę prezentacji zdjęcia, nadajemy mu dodatkowe efekty: nasycenie barw, głębi oraz połysku, jak również większą ostrość. Na zdjęciu lub okładce istnieje możliwość umieszczenia dowolnego napisu, który należy wpisać w dodatkowych opcjach.

Album tradycyjny w okładce ze zdjęciem pod akrylem AkrylFoto „D” – oprawa skóra

Od: 578,68 

Album tradycyjny do wklejania zdjęć, wykonany ze skóry galanteryjnej. Przód albumu to okładka twarda z Twoim zdjęciem pod szkłem akrylowym. Dzięki takiej prezentacji zdjęcia najemy fotografii większą ostrość i nasycenie barw, głębi, jak również połysku. Format zdjęcia jest uzależniony od wybranego rozmiaru albumu. Pod akrylem możemy umieścić jedno lub dwa zdjęcia. Możemy również na albumie lub zdjęciu dodać dowolny napis.