Szukasz pomysłu na prezent na Chrzest, roczek, Komunie, czy bez okazji dla dziecka? Proponujemy oryginalny i elegancji album grawerowany, z okładką grawerowaną do wyboru. W naszej ofercie znajdziecie Państwo propozycje wzorów okładek na Chrzest, na Komunię, na roczek lub też inne fantazyjne dziecięce wzory. Album grawerowany sprawdzi się idealnie jako prezent dla dziecka, taki album pomoże rodzicom zachować wspomnienia i wszystkie pierwsze chwile w życiu dziecka. Najlepszym prezentem jest prezent, który powstał lub został wybrany z myślą o osobie, która ma zostać nim obdarowana. Albumy grawerowane to produkty personalizowane i dzięki nim pomożemy Państwu stworzyć prezenty unikalne dla najbliższych.

Album grawerowany jest to album tradycyjny. Album może być w okładce welurowej, płóciennej lub skórzanej. Produkt można spersonalizować. Rodzaj obicia okładki i kolor można sobie wybrać. Wzór grawerowany na okładce również można wybrać z proponowanych motywów. Na okładce możemy dodać napis grawerowany, jeżeli będą Państwo mięli takie życzenie. Kolor kart i opcję przełożenia ich pergaminem można również dostosować. W albumie karty są gładkie, dlatego posiadacz albumu grawerowanego może poczuć się jak artysta podczas tworzenia, w starodawny sposób, albumu wspomnień. Na karty albumu można wklejać zdjęcia różnego formatu i w różnej wielkości, dodawać napisy, opisy, czy grafiki.

Wzór grawerowany jest trwały oraz odporny na ścieranie, ciepło i kwasy, dlatego gwarantujemy, że album grawerowany będzie służył i zaskakiwał, swoją elegancją, latami. Wybierając tą technikę zdobienia okładki albumu nadajemy albumowi cechy indywidualne, elegancję, atrakcyjność i oryginalność. Technika skierowana jest głównie do osób, które cenią sobie personalizowane produkty i mogą przy ich pomocy zaskakiwać bliskie osoby.

Rozwiń opis

Zwiń opis

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3