/Album z wypukłym motywem

Szukasz albumu z niepowtarzalną i designerską okładką? To dobrze trafiłeś! Znajdziesz tutaj albumy tradycyjne i albumy kieszeniowe w okładce skórzanej z wytłoczonym wzorem. Okładka skórzana, czyli łatwa w utrzymaniu, ponieważ skóra jest wytrzymała i nieprzemakalna. Album z wypukłym motywem można dostosować do siebie przez wybór jednego koloru z ponad 30 do wyboru okładki. Mamy wiele wzorów wytłaczanych do wyboru i cały czas rozbudowujemy ofertę.

Wzory wypukłe zachwycają precyzją wykonania i pomysłowością. Taki dodatek na okładce sprawia, że oglądający mają wrażenie, że na okładce jest coś w rodzaju płaskorzeźby. Wybrany element nie jest naklejany na okładkę tylko jest elementem wypukłym w okładce i pokryty jest razem z nią materiałem skórzanym. Oferujemy wzory wypukłe dziecięce, chrzcielne i komunijne. Taką okładkę można dodatkowo wzbogacić grawerowanym napisem na okładce, który spersonalizuje produkt.

Album z wypukłym motywem sprawdzi się idealnie jako prezent lub pamiątka. Zaskoczy każdego swoją fantazyjną okładką. Można dodatkowo spersonalizować okładkę albumu i wywołać uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Album z motywem wypukłym sprawdzi się idealnie jako prezent na Chrzest, prezent na roczek, prezent na Komunię lub po prostu jako prezent dla rodziców, dziadków, dziecka. Fantazyjny wzór na okładce z pewnością spodoba się każdemu dzieciaszkowi.

Rozwiń

Zwiń