W tej kategorii znajdą Państwo akcesoria, które ułatwią tworzenie albumu i wklejanie do niego zdjęć. Mamy do zaproponowania Państwu produkty z górnej półki sprawdzonych producentów. Jesteśmy przekonani, że spełnią one Państwa oczekiwania, ponieważ są to produkty estetyczne, praktyczne i pomocne w tworzeniu albumu ze wspomnień lub w porządkowaniu leżących stert zdjęć w domowych archiwach. Produkty sprawdzone przez lata oraz przez wielu klientów, jak również grono profesjonalnych fotografów.

Mamy do zaoferowania Państwu produkty firm: Henzo, Herma oraz Top Stick. Są to produkty najwyższej jakości, które sprawią, że tworzenie albumu stanie się dużo łatwiejsze. Proponujemy Państwu fotoprzylepce, fotonarożniki lub aplikator z klejem. Przy pomocy tych akcesoriów łatwo Państwo wkleją zdjęcia do albumu wykorzystując fotoprzylepce firmy Henzo. Przy pomocy fotonarożników od Top Stick łatwo zamocują Państwo zdjęcia na kartach albumu i łatwo wymienią Państwo również zdjęcia bez odklejania fotonarożników. Fotonarożniki są praktyczne i nie przyklejają się do fotografii. Aplikator z taśmą klejącą jest łatwym sposobem na wklejenie zdjęcia. Jego plusem jest to, że jest klejem wycieralnym i w momencie błędnego obrysowania krawędzi, można go łatwo zetrzeć. Akcesoria fotograficzne nie powodują wyginania się zdjęć. Z proponowanych akcesoriów można wybrać odpowiednie dla Państwa i takie, które ułatwią Państwu pracę podczas wklejania zdjęć do albumu.

Akcesoria te można również stosować w różnorodnych pracach decoupage oraz scrapbooking.

Rozwiń opis

Zwiń opis

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Aplikator z taśmą do przyklejania zdjęć

47,70 
Aplikator z wymienną taśmą do przyklejania zdjęć. Szybkie i łatwe nakładanie. Taśma o długości 15m i szerokości 9mm.

Fotonarożniki do zdjęć – 500 szt.

25,05 

Dwustronne, samoprzylepne narożniki do mocowania zdjęć w albumach. Zamocowana fotografia może zostać wymieniana, bez odklejania narożników. Takie rozwiązanie jest praktycznie niewidoczne, sprawiając, że zdjęcia w albumie są estetycznie utrzymane na wybranym miejscu. Pudełko zawiera 500 sztuk narożników, o wymiarach 20 x 20 mm.

Fotoprzylepce – naklejki pod zdjęcia Henzo – 1000 szt.

30,73 

Jedne z najlepszych na rynku fotograficznym naklejek pod zdjęcia. Cieszą się one popularnością od wielu lat. Służą do wklejania zdjęć do albumów tradycyjnych. Fotoprzylepce ułatwiają i przyspieszają pracę nad wklejaniem  zdjęć do albumu a co najważniejsze nie powodują wyginania się zdjęć jak w wypadku stosowania zwykłej grubej taśmy dwustronnej. W pudełku 1000 sztuk podklejek o wymiarze 17 x 13 mm.

Fotoprzylepce – naklejki pod zdjęcia Henzo – 500 szt.

19,62 

Jedne z najlepszych na rynku fotograficznym naklejek pod zdjęcia. Cieszą się one popularnością od wielu lat. Służą do wklejania zdjęć do albumów tradycyjnych. Fotoprzylepce ułatwiają i przyspieszają pracę nad wklejaniem  zdjęć do albumu a co najważniejsze nie powodują wyginania się zdjęć jak w wypadku stosowania zwykłej grubej taśmy dwustronnej. W pudełku 500 sztuk podklejek o wymiarze 17 x 13 mm.

Paletki reklamowe – minipaletka z nadrukiem, Twoim zdjęciem

40,00 
– około 250 sztywnych kartek – zdjęcie, grafika lub tekst nadrukowany na przedniej stronie – idealny na prezent

Taśma do aplikatora (wkład)

23,73 
Taśma z klejem bezkwasowym do aplikatora 15m x 9mm.