dziecioteka.pl to dziecięcy sklep internetowy poświęcony najmłodszym klientom. Mogą tutaj Państwo znaleźć różnego rodzaju produkty, dzięki którym będzie dużo łatwiej przechowywać wspomnienia pierwszych chwil dziecka, pierwszych potyczek w przedszkolu… Przy pomocy naszych produktów będą mogli Państwo samodzielnie zaprojektować pierwszy album dziecka, w którym umieszczone zostaną najważniejsze informacje. Mamy również szeroką ofertę prezentów dla bliskich, czy podziękowań dla Gości. Nasze produkty pomogą Ci zaskoczyć obdarowanych lub gości.

Dziecięcy sklep internetowy – dziecioteka.pl – to produkty wysokiej jakości tworzone ręcznie. Jest to miejsce, w którym tworzymy produkty które będą Państwu służyły lata. Pomagamy Państwu zachować najcenniejsze wspomnienia, przy okazji dzielenie się i obdarowywanie bliskich osób. Pomożemy Ci zaskoczyć każdego i wywołać uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Ogromne doświadczenie i znajomość branży sprawia, że stajemy się specjalistami w każdej dziedzinie. Wykorzystując różne kanały komunikacji staramy się otworzyć na potrzeby klientów, być dla nich dostępnych w każdej chwili oraz dopasowujemy się do potrzeb klientów. Służymy również wsparciem, radą i doświadczeniem, jesteśmy otwarci na nowe pomysły i realizacje najróżniejszych pomysłów naszych klientów.

Wyróżnia nas:

  • szeroka i przejrzysta oferta,

  • produkty wykonywane ręcznie, pod indywidualne zamówienia,

  • produkty wykonywane z wysokiej jakości materiałów,

  • personalizacja produktów,

  • sklep z intuicyjna obsługą oraz nie ma potrzeby rejestrowania w celu złożenia zamówienia,

  • wysokiej jakości zdjęcia produktów,

  • dostępna i gotowa do pomocy obsługa,

  • powiadomienia mailowe na każdym etapie realizacji zamówienia,

  • sprawna obsługa zwrotów i wymian.

Pomogliśmy już setką klientów zrealizować wiele pomysłów. Dziecięcy sklep internetowy tworzą ludzie z ogromnym doświadczeniem, którzy szczególną uwagę poświęcają na troskę o jakość, oryginalność i estetykę naszych ręcznie wykonywanych produktów. Każde nowe zamówienie staje się również naszym celem i wyzwaniem. Nasza praca podczas realizacji zamówień, projektów odbierana jest pozytywnie przez klientów, przez co wracają oni do nas, bo wiedzą, że staniemy na wysokości zadania, aby zrealizować ich pomysł. Na bieżąco ulepszamy naszą firmę i dopasowujemy się do potrzeb klientów oraz trendów. Do każdego klienta lub zamówienia staramy się podchodzić indywidualnie.