Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowa uroczystość w życiu nie tylko dziecka, ale również rodziców, dziadków, rodziców chrzestnych i wszystkich uczestników. Tego dnia dziecko po raz pierwszy przyjmuje Eucharystię, czyli prawdziwe ciało i krew Chrystusa pod postacią chleba. Jest to bardzo uroczysta chwila w życiu dziecka, ponieważ jest to jeden z najważniejszych sakramentów w życiu Chrześcijanina. Dzieci wraz z rodzicami do tego dnia przygotowują się cały rok, dlatego też tego dnia towarzyszą im wielkie uczucia i emocje. Tego dnia każdy chce zadbać, aby dziecko zapamiętało na długie lata dzień pierwszego spotkania z Jezusem. W dzisiejszych czasach, każdy chce, aby ta uroczystość była obchodzona w gronie rodzinnym, dlatego coraz częściej wyprawia się przyjęcia w lokalach, aby zaoszczędzić czas i nie musieć wszystkiego przygotowywać. Często też, aby upamiętnić to wydarzenie zatrudnia się profesjonalnego fotografa, który zachowa wyjątkowe chwile na fotografiach. Dlatego warto mieć miejsce, w którym będzie się przechowywać zdjęcia z Komunii. W naszej ofercie znajdą Państwo albumy komunijne, które pomogą zachować tą uroczystość i wspomnienia związane z Komunią Świętą na długie lata. Mamy bardzo szeroką gamę produktów, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Albumy komunijne sprawdzą się świetnie jako pamiątka tego dnia lub jako prezent na Komunię Świętą.

albumy na komunie różne wzory

Proponujemy Państwu albumy komunijne tradycyjne, kieszeniowe oraz kartonowe, które mogą służyć jako oryginalna pamiątka dla Gości. Albumy mogą być w różnej okładzinie i w różnych okładkach. Najbardziej popularne są albumy komunijne z wzorem grawerowanym na okładce. Bardzo popularne są również albumy komunijne w skórze galanteryjnej z wzorem wypukłym na okładce. Są to albumy tradycyjne, w których zdjęcia wklejamy do albumu. Kolejną propozycją jaką przygotowaliśmy są albumy kartonowe z okładką do wyboru. Takie małe kartonowe albumy, które możemy indywidualnie spersonalizować sprawdzą się jako oryginalna pamiątka, podziękowanie dla Gości. Następną propozycją na zachowanie wspomnień z tego dnia jest album kieszeniowy z okładką drukowaną do wyboru. Ten album pozwoli Państwo szybko i łatwo ułożyć oraz opisać zdjęcia, ponieważ w tym albumie zdjęcia wsuwamy pod przezroczystą folię.

album kieszeniowy w okładce drukowanej

Bardzo oryginalną i wyjątkową opcją na eleganckie przechowywanie wspomnień jest album tradycyjny z serii AkrylFoto. Te albumy cieszą się ogromną popularnością ze względu na wyjątkową okładkę, na której jest zdjęcie umieszczone pod szkłem i jest to bardzo efektywna pamiątka lub pomysł na prezent na Komunię. Gwarantujemy, że albumy z tej serii będą bardzo oryginalnym prezentem dla dziecka, świetnym miejscem do przechowywania zdjęć oraz pamiątką na całe życie.

album komunijny ze zdjęciem na okładce